Ürünler
Kurumsal

Ay be Medikal 2001 yılında Türkiye’deki diş sağlığı sektöründe siz değerli profesyonellerin ihtiyaç duyduğu cihaz sarf malzeme, destek lojistik hizmetlerini sağlanması için kurulmuştur.


Ağırlıkta satış ve pazarlama hizmetleri sunan firmamız Türkiye’de bulunan tüm ithalatçıların ithal ettikleri ürünleri, profesyonel satış ve destek ekibi, bilgili eğitimli servis çalışanlarıyla siz değerli müşterilerimize hızlı servis, sorulan her soruya cevap ve değerli zamanınıza değer katmak için buradayız.

 

VİZYON: Yenilikçi ve yaratıcı iletişim çözümleri ile müşterimize çalışanlarımıza ürünlerini sattığımız ve satacağımız iş ortaklarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak pazarda lider olmaktır. Bizim için en güzel kazanç sizlere sunduğumuz hizmettir.

 

MİSYON: Farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri birlikte üreterek rekabette kazanç bilgi,beceri ve yetenekleri ile danışmanlık hizmetleri sunan,çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik pazar standartlarını belirleyen, iş fırsatları yaratıp yönlendiren hizmet ettiği siz müşterilerine değer yaratmayı ilke edinmiş karlığı ön planda tutan,gelecekteki olası gelişmeleri araştıran ve bunları önceden belirleyip gerekli değişiklikleri hızla uygulayan doğrudan ve açık iletişime kişi yeteneklerine yetkilendirmenin önemine inanan değerimiz doğrultusunda iş ahlakı dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen bir firma olarak bu pazarda tercih edilen iş ortağı olmaktır.

 

Uzun sürecek bu yolculuğumuzda bizlerle çalışmayı seçerek kattığınız değerden dolayı siz müşterilerimize iş ortaklarımıza teşekkür ediyor yeni yolculuklara ve yeni başarılara imza atalım diyoruz.

 

 

Saygılarımızla;

Ay-be Medikal Diş Sağlık Ür. Paz. Tic. Ltd. Şti.

Ayşe KAYA